Hello!

Hakkımızda

Firmamız 2006 yılından beri Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde deprem yaralanmaları, trafik kazaları, burger (kangren), şeker hastalığı (diyabet), iş kazaları ve daha bir çok farklı sebeple vücut uzvunu kaybetmiş protez hastalarına ve doğuştan kalça çıkıklığı, skolyoz, serebral palsi, deformite olmuş taban, şekil bozukluğu olan ayaklar, diyabet hastalarının ayak bozukluklarını engellemek amaçlı verilen hizmetler ve benzeri sebeplerle uzvu bulunup yardımcı aparata yani orteze ihtiyacı olan tüm hastalara hizmet vermektedir.

Hasta psikolojisine değer verilen firmamızda güler yüz, bilgi paylaşımı ve anlayış önceliğimizdir. Protez Ortez Yapım ve Uygulama Merkezimizden veya Analiz ve Sağlıklı Yaşam Merkezimizden hizmet almak için başvuran her kişinin ihtiyacı olan hizmetin zorunluluk olduğunun ve bu durumu en kolay hale getirebilmek adına destek alınması gerektiğinin bilincinde olan firmamız samimi ve candan hizmet verme çabasındadır. Firmamızın Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması olup atölye imalatı olan SGK EK 3 C listesinde yer alan tüm ürünlerin hastaya geri ödenmesi işleminde standart bir medikal veya SGK sözleşmesi olmayan diğer yerlere göre hastaya avantaj sunar.

Bilgi paylaşımının, sorun çözmenin, kaliteli ürünlerle, sağlıkta kaliteli yaşam sağlamamın hedef olduğu firmamız yenilenen teknoloji ve ürün gamıyla kendini geliştirmeye ve yenilemeye, her geçen gün daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

Profesyonel
Hizmet

Sağlık
Hizmetlerimiz

Protez

Ortez

Vizyon ve Misyonumuz

Firmamız uzun yıllardır sektöre hizmet vermektedir. Gelen hasta talepleri ya da kendi tespitlerimizle oluşabilecek her türlü ihtiyaca cevap verebilme çabasındadır. Bu sebeple, şubemizde Podoloji ünitesinde Podolog tarafından ayaklardaki nasır, tırnak batığı, tırnakta mantar ve diğer problemlerin çözümü için de hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda mobil cihazımız DIGIME3D ile vücut analizi de yaparak skolyoz, pectus ya da ekskavatum gibi durumlarda hastalarımızı radyasyonsuz çekimler yaparak hasta takibini de doktorlarla beraber yürütmekteyiz.

Amacımız gelen hastanın her türlü talebini karşılayıp var olan tüm sağlık sorunlarına hızlıca cevap verip sağlıklı, mutlu, memnun bir şekilde göndermektir

Sohbete Başla
Whatsapp İletişim
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?